Yılbaşını Geçirmek için En Eğlenceli 12 Şehir

tarafından
146
Yılbaşını Geçirmek için En Eğlenceli 12 Şehir

Yılbaşını Geçirmek için En Eğlenceli 12 Şehir. Sevdikleriniz ile birlikte vakit geçirebileceğiniz en eğlenceli 12 şehiri sizler için derledik.

 

1.Selanik
Selanik şehrinde yılbaşı adına her şeyi bulabilirsiniz. Özellikle gece eğlenceleri sokak dansçıları ve daha bir çok etkinlik ve eğlence ile karşılaşabilirsiniz.

2.Dubai
Oldukça renkli olan Dubai şehrinin, sadece yılbaşı kutlamalarına özel mekanların olduğunu biliyormuydunuz. Artık öğrendiniz. Yılbaşı gecelerinde bu mekanlara uygun fiyat ile çok eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

3.Marakeş
Marakeş, Fas’ın orta kısmında bulunan şehir. Kış aylarında fazla soğuk olmayan bu şehirde. Yılbaşını oldukça eğlenceli kılıcak harika mekanlar ve etkinlikler mevcuttur.

4.Prag
Prag, Marakeşin aksine kış aylarında oldukça soğuk olan bir şehirdir. Sıkı ve kalın giyinmenizi öneririz. Prag şehrinde yılbaşı gecesinde kar yağışına denk gelirseniz gerçekten harika bir atmosfer de yılbaşına girme imkanı yakalayabilirsiniz.

5.Paris
Paris, aşıklar şehri. Gerçekten paris denilince akla gelen kelimeler şunlardır. Aşk, Yemek ve yılbaşı. Yılbaşı gecesinde sevgiliniz veya sevdikleriniz ile harika bir restorantta harika bir yemek yediğinizde, yılbaşı zamanlarının en güzel pariste geçtiğini anlayacaksınız.

6.Londra
Londra’nın kış ayında zaten harika bir atmosfer oluşmaktadır. Bir de buna yılbaşı katılınca işte o zaman her şey mükemmel oluyor. Kar tanelerinin altında sevdikleriniz ile sıcak kahvelerinizi yudumlarken kendinizi harika hissedeceksiniz.

7.Strazburg
Fransanın bir başka harika şehri olan Strazburg da. Yılbaşı oldukça sakin geçmektedir. Yılbaşında kafanızı dinlemek istiyorsanız Strazburg tamda size göre.

8.Roma
İtalyanın Roma şehrinin dar sokaklarında yürümek zaten ayrı bir huzur. Bir de bu huzurun içine yılbaşı girdiği zaman enfes bir his ortaya çıkmaktadır. Yılbaşında sizlere tavsiyemiz romanın dar sokaklarında sevdikleriniz ile sıcacık bir yürüyüş yapmanız.

9.Barcelona
Yılbaşı’nda Barcelona şehri diğer şehirlere benzemiyor. Herkes sokakta coşku ve heyacan ile gezerken, sizin orada öylece durmanız imkansızlaşıyor. Öyle bir heyecan oluyorki Barcelona sokaklarında, kendinizden geçiyorsunuz.

10.Amsterdam
Amsterdan şehrinde yılbaşı günü hiç kimsenin yüzünden gülümseme eksilmiyor. Yılbaşı gecesi sevdikleriniz ile birlikte ister evinizde istersenizde dışarıda harika dakikalar geçirebileceğiniz nadir şehirlerden birisidir.

11.Viyana
Viyana yılbaşı gününde huzurlu insanları ve sakin sokakları ile yılbaşı gecesinde vakit geçirmeniz gereken şehirler arasındadır. Harika dükkan ve ev süslemeleri ile insanların içlerini ferahlatan bir görüntü sergilemektedirler.

12.Budapeşte
Budapeşte şehrinde yılbaşı oldukça renkli geçmektedir. Yılbaşı gecesinde sabahlara kadar eğlenen insanlar görebilirsiniz. Yılbaşı gecesinde Budapeşte şehrinde harika ışıklandırmalarda görebilirsiniz.