Kışın Denize Girmek İsteyenler İçin 5 Plaj

tarafından
144
Kışın Denize Girmek İsteyenler İçin 5 Plaj

Yaz aylarından çabuk çıkıp, tatilinizin nasıl geçtiğini anlamadıysanız kışın denize girmek isteyebilirsiniz. Yaz ayları hep çabuk geçen mevsim olarak akıllarda kalır. Tatilinize doymamışsanız bir dahaki senenin yazını beklemenize gerek yok. Çünkü kışında denize girebileceğiniz destinasyonlar sizlere hizmet vermeye hazır. Türkiye’de kış yaşanırken diğer birçok ülkede yazı tüm benliğinizle hissedebilirsiniz. Kışın denize gireceğiniz yerler listesi şu şekilde karşımıza çıkıyor.

Kışın Denize Girilecek Yerler

Barbaros

Dünya jet sosyeteleri tarafından sürekli gidilen bir yer olan Barbaros, tüm güzelliği ile göz kamaştırıyor. Kristal berrak suları ile insanlara sörf yapma olanağı tanıyan Barbaros, kış aylarında tercih edebileceğiniz güzel bir tatil beldesidir.

Cayo Coco, Küba

Cayo Coco, Küba

Cayo Coco, Küba

Küba’nın orta kesimlerinde yer alan bu bölge, turkuaz suları, palmiye ağaçları, ince kumları ile tatile doymayacağınız bir yer. Sessiz doğası ile de kendine hayran bırakan Küba’da ki bu tatil yerine gitmenizi tavsiye ederiz.

Goa, Hindistan

Sıcak havaları çok seviyorsanız, Goa tam da böyle bir yer. Serin sulara karşı ince kumu olan kumsalda uzanmışsanız yanınızda soğuk içeceğinizi alın ve tatilin tadını çıkarın.

Samui Adası, Tayland

Tayland’ ın en büyük adası olan Samui adası dünyaca ünlü bir yer. Eğer su sporlarına ayrı bir merakınız var ise bu ada buna çok müsait. Tayland’ın dünya genelinde masajları ile ünlü bir yer olduğunu biliyorsunuzdur. Samui adasında da yorgunluğunuzu alacak masaj teknikleri bulunuyor. Bu masaj teknikleri ile bünyeniz rahatlayacak ve tatiliniz daha da keyifli bir hal alacak. Adada fil gezintisi, golf, gibi aktiviteleri yapabileceğiniz alanlarda mevcut. Gününüzü dolu dolu geçirmek Samui adasında mümkün.

Abu Dabi, Dubai

Abu Dabi, Dubai

Abu Dabi, Dubai

Lüksün ve ihtişamın merkezi olan Dubai, yazın tatil için tercih edebileceğiniz en güzel yerlerden bir tanesi oluyor. Türkiye’de kış yaşanırken siz Dubai’ ye gidip yaz tatilinize kaldığı yerden devam edebilirsiniz. Şehrin sahil kesimlerinde lüks oteller mevcut. Dalış merakınız bulunuyor ise Dubai’de bu aktiviteye özel turların düzenlendiğini söyleyelim.

Gambiya, Afrika

Egzotik, sessiz, sakin bir tatil istiyorsanız Gambiya’ya gelmelisiniz. Çok fazla plajı olan Gambiya’da tatilin bitmesini istemeyeceksiniz.