Favori Gezgin Hesapları

tarafından
154
Favori Gezgin Hesapları

Belki bir karavan, belki bir motor ya da bisiklet. Gezmek çoğu kişi için farklı bir özlem duygusu yaratırken pek çoğumuz bu hayalini gerçekleştirmeyi başarmış durumda. Özellikle Instagram üzerinden açtıkları hesaplarla gezdikleri noktaları paylaşan gezginler, şu anda oldukça popüler durumda. Eğer siz de gezmeyi seviyorsanız, farklı rotalar arıyorsanız bu hesapları takibe alabilirsiniz.

İşte En Favori Gezgin Hesapları

Deniz Dağaşan

Dünyada pek çok ülkeyi gezen ve sosyal medyayı etkin bir şekilde kullanan Deniz Dağaşan, şu anda en popüler isimlerden birisi. 60 yaşını geçen ve deneyimleri ile pek çok kişinin yakından takip ettiği bir isim olan Deniz Dağaşan, yaşını geç bulan kişiler için de ilham veriyor.

Hale Sargın

Klasik bir hikaye ile yola çıkan Hale Sargın beyaz yakalı dönem sonrasında özgürlüğünü elde eden isimlerden birisi. Genelde bisiklet ile seyahatlerini gerçekleştiren Hale Sargın’ın hesabında çok farklı kareler görebilir, dünyaya farklı bir gözle gezebilirsiniz.

Burcu Tunca

Farklı bir yaşam biçimi, farklı deneyimler ve yoga. Eğer bunlar ilginizi çekiyorsa Burcu Tunca’yı da takip edebilirsiniz.

Gülçin Söğüt

Asya bölgesini karış karış gezen Gülçin Söğüt, gezilecekler listesini oldukça uzun tutmuş durumda. Hayalini gerçekleştirmek adına pek çok farklı bölgeyi ziyaret eden Gülçin Söğüt aynı zamanda gittiği bölgeleri çok detaylı bir şekilde geziyor.

Sevil Mert

Beyaz yakalı dönemini geride bırakarak gezgin olan bir diğer isim ise Sevil Mert, bugüne kadar 50’yi aşkın ülkeyi gezen Sevil Mert, gezilerin aynı zamanda bir blog hesabı üzerinden de paylaşıyor. Böylece gezdiği bölgelere dair detaylı bilgi almak da mümkün.

Oitheblog

Öykü Doğan ve idil Atay’ın yol arkadaşlığına tanıklık etmek adına hesabı takip edebilirsiniz. Uzun yıllar boyunca arkadaş olan iki isim, daha sonrasında bu arkadaşlıklarını yol arkadaşlığına dönüştürmüş. Ortaya ise takip etmesi oldukça eğlenceli ve keyifli bir gezgin macerası çıkmış.

İkikadınbirdünya

İkikadınbirdünya hesabı ile dünyayı dolaşarak geniş bir takipçi listesine ulaşmayı başaran Ferda ve Banu, ekonomik gezileri ile dikkat çekiyor. Şangay’dan başlayan dünya turuna kısa süre içerisinde çoğu kişi de dahil olurken, şu anda sosyal medya hesapları yakından mercek altında.

Lale Çizmeci ve İlker Ender

Gezgin çiftlerden akla ilk gelenlerden olan Lale Çizmeci ve İlker Ender, çift olarak yaklaşık 2 yıl boyunca dünyayı adım adım gezdi. Çift evliliğini dahi Brezilya’da gerçekleştirmiş durumda.