Kışın Balayı Yapılacak 10 Nefis Yer

tarafından
230
Kışın Balayı Yapılacak 10 Nefis Yer

Yeni evli çiftlerin, kışın balayı tercih listesinde bahsedeceğimiz farklı 10 güzel yeri de bulundurmaları tavsiye ediliyor.

Kışın Balayı Yapılacak Yerler

Hurghada

Hurghada muhteşem denizi ve beyaz kumsalı ile tam bir tatil cenneti oluyor. Mısır’ın Kızıldeniz kıyısında bulunan bu yer zengin sualtı kaynakları ile de turistleri kendine hayran bırakıyor.

Langkwai Adası

Malezya’nın kuzeydoğusunda yer alan ada, çiftlerin balayına eşsiz güzellik katıyor. Bu adaya gidilmesi gereken aylar ise Ocak – Mart ayları oluyor.

Singapur

Singapur Mala yarımadasının güney kısmında bulunuyor. Dünyanın en yüksek dönme dolabını bünyesinde bulunduran bölgede eğlenceli vakit geçirmeniz mümkün.

Şarm El Şeyh

Sina Yarımadasının ucunda yer alan bu bölge tam bir tatil cenneti oluyor. Altın rengi kumları ile çöl safarisi etkinlikleri ile tatilinizi maceralı bir hale sokuyorsunuz.

Palawan Adası

Filipinler de bulunan ada, rüya gibi bir balayını size sunuyor.  Palawan, muhteşem manzaraları ile seveceğiniz bir ada olmakta.

Panglao Adası

Turkuaz rengi denizi ile Panglao Adası, birçok aktivite yapmanıza imkan sağlıyor.

Bali

Kış mevsiminde evleneceklerin tatil terciklerinden birisi olan Bali en çok tercih edilen yerler içerisinde bulunuyor. Sunda Adalarının en batısında yer alıyor. Sörf, rafting gibi birçok su aktivitesini yapıyorsunuz.

Zanzibar

Stone Town üzerinde bulunan bu ada, tatil için tercih edebileceğiniz çok güzel bir yer. Dünyanın meşhur baharat üreticileri de bu bölgede bulunuyor.

Tazmanya

Şelaleleri, yağmur ormanları ile ilgi gören yerler içerisinde Tazmanya da yer alıyor.

Maldivler

Maldivler beyaz kumu,turkuaz rengi denizi ile muhteşem bir görüntüyü sizlere  sunuyor. Palmiye ağaçlarının mükemmel yakıştığı kumsallar tatil için tercih edeceğiniz yerlerde listenin ilk başlarında yer alıyor.