İstanbul’da Kahvaltı Yapabileceğiniz Mekanlar

tarafından
164
İstanbul’da Kahvaltı Yapabileceğiniz Mekanlar

İstanbul, özellikle Pazar kahvaltı yapmak isteyenler için oldukça cömert. Boğaz kıyısında ya da İstanbul’un iç kesimlerde yer alan mekanlarda güzel bir Pazar kahvaltısı yapabilirsiniz.

Emirgan, Sütiş

İstanbul’da en dikkat çeken yerlerden birisi olan Sütiş, boğaz manzarası eşliğinde keyifli lezzetler sunuyor. Yoğun olsa dahi mekanda yeterli yerin olması sayesinde hafta sonlarında tercih edilen mekanda, fiyatlarda uygun.

 

Namlı Gurme, Karaköy

Karaköy bölgesinde bulunan Namlı Gurme ise ödüllü kahvaltı yerlerinden birisi. Hem tarihi bir gezi hem de tarih içinde keyifli bir pazar kahvaltısı için değerlendirilebilir.

 

Big Chef’s, Tarabya

Son dönemlerin en gözde mekanlarından birisi olan BigChef’s, Tarabya bölgesine yakın kişilerin en çok tercih ettiği noktalarından.

 

Van Kahvaltı Evi,Cihangir

Türkiye’de kahvaltı kültürü ile dikkat çeken Ağrı’nın farklı tatlarını İstanbul’a gideren Van Kahvaltısı Evi, Cihangir’in en popüler yerinden birisi. Ünlülerin dahi vazgeçemediği bu yer, özellikle Van’daki lezzetleri sevenler için ideal.

 

Mangerie, Bebek

Bebek’te bulunan Mangerie, lüks olarak görülse de aslında fiyatların oldukça uygun olduğu bir mekan. Kahvaltılık için çok farklı seçeneklerin sunulduğu Mangerie, yine kahvaltı için tercih edilebilecek yerler arasında.

 

Therapia Garden,Tarabya

Tarabya bölgesinde dikkat çeken diğer yerlerden birisi Therapia Gardan, boğaz manzarasıyla çoğu ziyaretçisini etkilemeyi başarıyor.Geniş iç mekanı sayesinde kalabalık olduğunda dahi rahat bir şekilde yemek yemenizi sağlayan Garden, hafta sonu için en iyi noktalardan birisi.