En İlginç Airbnb Evleri

tarafından
204
En İlginç Airbnb Evleri

Önemli paylaşım sistemlerinden birisi olan Airbnb, ekonomik bir konaklama hizmeti sunduğu kadar kişilerin farklı deneyimler yaşamasını da sağlıyor. Dünya genelinde pek çok kişinin dikkatini çeken Airbnb, aynı zamanda kişilerin sistemden para kazanmasına da imkan tanıyor. Eğer gideceğiniz yerlerde biraz daha farklı bir deneyim yaşamak istiyorsanız en ilginç Airbnb evlerine göz atabilirsiniz.

Ucuz uçak bileti için Biletmar.com’u ziyaret etmeyi unutmayın…

Peter Pan Evi, Atlanta, Amerika

Daha çok masallardan ve filmlerde alışkın olduğumuz Peter Pan, Airbnb için bir sembol durumuna gelmiş durumda. Yoğunluğun bulunduğu Peter Pan Evi, Amerika’da. Eğer Atlanta bölgesinde konaklama planları yapıyorsanız Peter Pan Evi’ni de değerlendirebilirsiniz. Masalsı bir şekilde hazırlanan bu ev tek bir fotoğrafta dahi etkileyici görünüyor.

Eski Bir İngiliz Şatosu, Kirkby Stephen, İngiltere

Eğer İngiltere’ye ziyaret planlıyorsanız burada da farklı bir Airbnb seçeneği mevcut. Eski Bir İngiliz Şatosu’nda sunulan konaklama imkanı sizleri tarihi bir geziye götürecek. Çoğu kişi için büyük bir hayal olan bu durum, Airbnb ile gerçek olabilir.

Uçak Ev, Teuge, Hollanda

Daha fazla kişinin konaklamasını sağlamak adına değiştirilen yaşam alanlarından birisi de Uçak Ev. 2 kişilik konaklama seçeneği ile lüks bir konaklama imkanı sunan Uçak Ev, Hollanda’nın popüler noktalarından birisi.

Yüzen Ev, Yellowknife, Kanada

Kanada’da yapılan Yüzen Ev, kısa süre içerisinde dünyada adını duyurmayı başardı. Fiyatı biraz yüksek olsa da farklı bir deneyim için Yüzen Ev’i deneyebilirsiniz.

Bira Fıçısı, Ostbevern, Almanya

Almanya’nın içkileri ile meşhur bölgelerinden birisinde kurulan Bira Fıçısı, fabrikanın içerisinde yer alıyor. Konaklayacağınız şekilde özel olarak hazırlanan Bira Fıçısı, 19. Yüzyıldan kalma yapısı ile etkileyici yerlerden birisi.

Köpek Ev, Idaho, ABD

ABD’deki bir diğer alternatif ise Köpek Ev. Popüler köpek ırklarından birisi olan Beagle’dan esinlenilerek yapılan evde her detay köpekten bir detay sunuyor. Belki biraz saçma gelse de köpek severlerin dikkatini çekebilir.

Bambu Ev, Bali, Endonezya

Bambudan yapılan ev, çoğu zaman çiftler tarafından tercih ediliyor. Bali’de romantik bir tatil ya da özel bir balayı için siz de Airbnb ile bu seçeneği değerlendirebilirsiniz.

Bir Metrekarelik Ev, Berlin, Almanya

Eğer sadece konaklamayı düşünüyorsanız bu ev tam ideal. Tek bir sandalye ve bir yatak. Hepsi bu kadar. Üstelik sadece 1 Euro ile kiralanan ev ekonomide sizi zirveye ulaştıracak.